In my zahrádka éra
Letní limitka
Něco pro svíčkový fajnšmekry, protože ty nejlepší vůně jsou takový, co ve vás vyvolaj vzpomínky, pocity, nostalgii... A teď schválně, co se vám vybaví, když se řekne "skleník"? Mně dětství. A to, jak mi děda ve skleníku ukazoval, jak mu roste salát, okurky a rajčata.
Tu vlhkou vůni hlíny, rajčat a keříků cítím úplně živě. Pro mě je to nostalgie. Pro někoho pocit úspěchu, že si sám něco vypěstoval. A pro někoho třeba tahle svíčka může znamenat alespoň malý kousek zahrádky doma v bytě.
Uf, to bylo skoro dojemný, že?
voní jakko: keříková rajčata, bazalka
charakter vůně: zemitá, svěží
velikost: ±110 ml / 20-24 hodin
slóžo: kokosovo-sojový vosk, esenciální a vonné oleje
| Kategorie: | Svíčky ve skle |
|---|
